مشهدبیست: انتخاب، مقایسه قیمت و خرید آنلاین

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند.

مشهدبیست مرجع تخصصی بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند لوازم خانگی و کالاهای دیجیتال با تنوعی بی‌نظیر در مشهدبیست عرضه می‏‏‏‌شوند. مشهدبیست با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان مشهدبیست است.

عرضه محصولات با کمترین قیمت و با کمترین حاشیه سود، به همراه روشهای ارسالی متعدد و سریع در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکرد جدیدی در بین فروشگاه های اینترنتی می باشد.

در حال حاضر تیم توسعه و بازرگانی مشهدبیست به مدیریت آقای سیدرسول ابن الرضا که در کارنامه سوابق ایشان میتوان به فعالیت درخشان بیش از ۲۰ سال در صنف لوازم خانگی ، عضو هیئت مدیره اتحادیه لوازم خانگی مشهد اشاره کرد،

سایت ابن الرضا با نام مشهدبیست مشغول فعالیت مستمر می باشد که در بخش توسعه دارای تیم تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.

تصمیمات ما بر پایه حفظ و جلب اعتماد مشتریان گرفته می شود و نظرات و پیشنهادات سازنده شما را با آغوشی باز پذیراییم. و در تلاش جهت خلق شرایطی که در آن مشتری و تامین کننده همگی برنده باشند.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، فکس و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.